joomla template

Ukrainian English Russian

Плитка колота мармур

kolota-mar-black  kolota-mar-jovt  kolota-mar-red  kolota-mar-sv-kor  kolota-mar-t-kor
Плитка колота мармур чорна  Плитка колота мармур жовта  Плитка колота мармур червона  Плитка колота мармур свiтло коричнева Плитка колота мармур темно коричнева

Плитка колота "мармур".
Розмір: 250*20*65мм.
Вага: 0,65кг.
Витрати: 52шт/м².


 T&Z пропонує найхітовіший продукт нашої компанії плитку колоту "мармур", яка за своєю ціною є економічно самим вигідним продуктом для декорування фасадів та інтер'єрів у своєму сегменті. При тому що цей виріб має найнижчу ціну, також він має безліч переваг перед іншими декоративними матеріалами:
- декоруэма поверхня візуально виглядає із повноцінної цегли, що в свою чергу надає їй вигляд міцної та надійної конструкції .
- витрати на транспортування набагато менші порівняно з більш важкими матеріалами такими як цегла, бут, піщаник та інші.
- порівняно із пофарбованими та штукатуреними поверхнями такими матеріалами як короїд, мінеральна штукатурка, фасадна фарба т.і. , то плитка колота "мармур" більш довговічний виріб не потребуючий із часом перефарбовування та реставрації.


 

Плитка рвана скеля

rvan-skel-black  rvan-skel-jovt  rvan-skel-kor  rvan-skel-red  rvan-skel-t-kor
 Плитка рвана скеля чорна  Плитка рвана скеля жовта  Плитка рвана скеля коричнева  Плитка рвана скеля червона Плитка рвана скеля темно коричнева

Плитка рвана "скеля".
Розмір: 250*19*65мм.
 Вага: 0,65кг.
Витрати: 52шт/м².


  Найпопулярнішу декоруєму поверхню з фактурою "скеля" можливо отримати без додаткових навантажень на фундаментну основу особливо якщо процес реставрації чи новобудов через існуючу ширину фундаменту не дозволяє використовувати повноцінну рвану цеглу, так як необхідно додаткове нарощування ширини самої фундаментної основи. Виходячи з цього наша компанія T&Z  пропонує більш економічний та раціональний спосіб декорування фасадів та інтер'єрів плиткою рваною "скеля", яка буде слугувати гідною альтернативою повноцінній лицьовій цеглі.

 


Плитка антік

plyt-ant-black  plyt-ant-jovt  plyt-ant-red  plyt-ant-svkor  plyt-ant-tkor
Плитка антiк чорна  Плитка антiк жовта  Плитка антiк червона  Плитка антiк свiтло коричнева Плитка антiк темно жовта

Плитка "Antique".
Розмір: 250*18*65мм.
 Вага: 0,6кг.
Витрати: 52шт/м².


 Новий виріб нашої компанії, який має оригінальний старовинний вигляд. Фактура кожної плитки ніколи не повторюється, що надає декоруємій поверхні неперевершений античний вигляд. Плитка "antique" для кожного поціновувача всього оригінального має стати бездоганним додатком до всіх архітектурних рішень як при внутрішньому так і зовнішньому оздобленні. Широка гамма кольорів, підвищенні показники морозостійкості, водопоглинання та досконалий вигляд дає змогу отримати безкомпромісний варіант для оздоблення фасадів та декорування інтер'єрів.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio
Київська обл., Бородянський р-н,
с. Блиставиця, вул. Пархоменка, 41
Жерстяні вироби:   Декоративна цегла
Тел. +38 (097)225-60-27
 
Тел. +38 (067)438-40-96
E-mail: