joomla template

Ukrainian English Russian

Ковпаки на стовпчики

Металеві ковпаки на стовпчики – ефективний та вишуканий спосіб захистити ваш паркан від зовнішнього впливу навколишнього середовища.
Конструкція ковпаків зроблета так, що виключає потрапляння атмосферних осадів на стовпчик паркану. Наші ковпачки мають всього один шов, що збільшує жорсткість виробу, та виконані без заклепок. Всі зрізані краї металу підгинаються та ховаються всередину, задля запобіганню контакту з вологою і корозії.  Виключена можливість підтікання води під конструкцію ковпачка : всі підгини виконані під певним кутом, який зумовлює стікання і відрив краплі води не потрапляючи на верхні ряди цегли.
Ковпачки виготовляються з якісного металу відповідної товщини. Який забезпечує достатню жорсткість навіть виробам із великими геометричними розмірами.
Всі ковпаки виготовляються за вашими розмірами, що дає можливість врахувати відхилення в розмірах кожного із стовпчиків паркану.
Також нерідко трапляються випадки, що стовпчики мають неправильну форму, таку проблему можуть вирішити лише ковпачки індивідуальної форми.

 magistr                 optima                  pekin
Магістр   Оптіма   Пекін
         
 prostiy    standart-keykoviy-falts    standart
Простий   Класичний (рейковий фальц)   Класичний
         
diodna-pidsvit150   faska150   grand150
 
Гранд + Дiодна пiсвiтка   Фаска   Гранд
         
vismykytnyk150    klasychniypolosa-nerjav150     

Восьмикутник

  Класичний + полоса нерж.    
Joomla SEF URLs by Artio
Київська обл., Бородянський р-н,
с. Блиставиця, вул. Пархоменка, 41
Жерстяні вироби:   Декоративна цегла
Тел. +38 (097)225-60-27
 
Тел. +38 (067)438-40-96
E-mail: