joomla template

Ukrainian English Russian

   Хочете відгородити свою ділянку, та не сприймаєте великі, масивні та глухі паркани; або бажаєте поставити охайну огорожу навколо квітника чи декоративно відокремити зону на подвір’ї, наша компанія знає, що Вам запропонувати.
   Легкі штахетні паркани - саме те, що Вам потрібно! Вони виготовлені із покрівельної жерсті, яка не боїться ультрафіолетового впливу сонячних променів, вологи та морозів. Такі паркани прослужать Вам довго. Вони не створюють відчуття масивності та неприступності, не роблять затіння для рослин, які ростуть під ним. До того ж паркан – це лице господаря, тому багатство кольорів і фактур жерсті дозволить оформити його на власний смак.

Профілі штахетних планок

DSC 4865
   Планки мають стандартну ширину – 120 мм та декілька стандартних рівнів висоти: 0,31м, 0,625м, 1,25м, 1,8м. Також, при необхідності, є можливість виконати нестандартну висоту. Краї планок завальцовані, це запобігає травмуванню при контакті та підвищує їх міцність.

Односторонній та двосторонній варіант паркану

   Штахетник – досить універсальний виріб, адже його конфігурацію можна успішно змінювати, монтуючи штахети з одної, або двох сторін. Кожен із варіантів має свої переваги та знайде своїх прихильників.
   Про плюси одностороннього паркану сказано вище. А от двосторонній варіант підійде тим, кому треба відгородити ділянку від цікавості зі сторони. Та часто, власники глухих парканів скаржаться на брак прохідного повітря на території ділянки. Саме цей недолік і вирішують двосторонні паркани із жерсті. Штахети в них розташовані так, що повітря без перешкод проходить в щілини між ними, а двостороннє розташування планок в напуск, захищає Ваше приватне життя від цікавості перехожих.

Схема розташування штахет у двосторонньому варіанті.

2-stor
   Також популярним є рішення огорожі з цегляними стовпчиками та штахетними планками в її прогонах. Широкі стовпчики слугують своєрідним архітектурним акцентом огорожі. В якості матеріалу на стовпчики ідеально підійде цегла  із рваною фактурою нашого виробництва. Приклади якої Ви можете подивитися в галереї цегли.

Висота паркану відносно зросту людини

vysota-zabora


2121   Для невисоких парканів наша компанія пропонує бюджетний варіант направляючих.
Це може бути п-подібна планка із жерсті нашого виробництва, яка суттєво з’єкономить витрати на купівлю труб із чорного металу та виконується в одному кольорі із Вашим парканом.

 1212  Для двостороннього варіанту пропонуємо з’єднати дві таких планки (як показано на малюнку), що додатково збільшить їх міцність та дозволить кріпити штахети з обох сторін.

Joomla SEF URLs by Artio
Київська обл., Бородянський р-н,
с. Блиставиця, вул. Пархоменка, 41
Жерстяні вироби:   Декоративна цегла
Тел. +38 (097)225-60-27
 
Тел. +38 (067)438-40-96
E-mail: