joomla template

Ukrainian English Russian

  Софіт – один із видів вінілового сайдингу, який використовується для підшивки горизонтальних поверхонь. Найбільшої популярності в нашій країні софіти набули при підшивці карнизів (піддашків) при влаштуванні покрівель на будинках.

sofital2    Захищеність карнизів від прямих сонячних променів та впливу ультрафіолету дозволяє виробникам софіту використовувати насичені кольори при його виробництві, аби забезпечити декоративну привабливість виробу.

   Софіт, як правило, виробляється у двох основних кольорах: білий та коричневий. Та в трьох варіантах: глухий, з частковою перфорацією та перфорований.

212121121212

  Наша компанія, спираючись на власний досвід, пропонує найбільш поширений у споживачів вид софіту – з частковою перфорацією. Така фактура є найбільш привабливою з точки зору дизайну, та дозволяє даху «дихати», пропускаючи повітря через отвори. Софіт, як і весь вініловий сайдинг, стійкий до впливу навколишнього середовища, морозів та спеки; та має легку вагу. Саме ці характеристики роблять його переможцем серед матеріалів для декоративного оформлення стелі зовні приміщень.

   Схема монтажу:
   Для підшивки піддашків, з ціллю економії, пропонуємо використовувати планку зашивки під софіт нашого виробництва. Вона виробляється із металу та виконує одразу дві функції: закриває дерев’яну лобову дошку та ховає підрізаний край софіту.
На схемі планка виділена червоним кольором.

sxema copy

 

Також при монтажу софіта необхідні додаткові комплектуючі:

J-profil S251 copySoedinit Profil S281 copy       

 

Joomla SEF URLs by Artio

Супутні матеріали

Київська обл., Бородянський р-н,
с. Блиставиця, вул. Пархоменка, 41
Жерстяні вироби:   Декоративна цегла
Тел. +38 (097)225-60-27
 
Тел. +38 (067)438-40-96
E-mail: